T6 2.0 TDI BMT, 9-Sits
āA Volkswagen Transporter from 2016 with diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until April next year.ā
Missljud frƄn drivrem
Servicehistorik bristfƤllig, Vindrutespolare ur funktion
Sprika i vindruta, Ćvre bromsljus, bristfƤlling fastsƤttning, Reservhjul saknas, Flertal repor, bucklor, stenskott och lackskador
InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken, Varnar fƶr ƶppen dƶrr
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" plƄtfƤlg
Equipment packages: 9-Sits
AUX-ingƄng
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
Automatisk pƄ och avstƤngning av motor vid exempelvis trafikljus
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Mƶjlighet att koppla till och frƄn airbagen pƄ passagerarsidan
USB-ingƄng
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
7201687