Volkswagen Golf
VI 1.4 TSI 5dr, Style
“A Volkswagen Golf from 2010 with petrol-engine. Equipped with for instance towbar.”
Broms höger bak, anliggande
Elhiss vänster fram missljud, Elhiss höger fram missljud, Strålkastare vänster spricka, Strålkastare höger spricka.Normalt Hållare till släpvagnskontakt, genomrost
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, lackskador och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag och rostangrepp, Spricka i bakljus höger sida, Samtliga bussningar under bilen, torrsprickor
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Style
7195599