Volkswagen Eos
2.0 FSI Cabriolet, Exclusive
“A Volkswagen Eos from 2007 with petrol-engine. Standard equipped”
Avgassystem läckage, Strålkastare höger kondens
Stenskott vindruta i synfält, Flertal repor, stenskott och bucklor, Vid tvätt så läcker det in vatten mellan tak och sidoruta vä fram, Dubb saknas på vinterdäck, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
2 mm
5 mm
2 mm
5 mm
Equipment packages: Exclusive
7200249