Volkswagen Caddy
1.6 TDI Maxi Skåp
“A Volkswagen Caddy from 2014 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, towbar and workshop fittings. The car does not need to be inspected until January next year.”
Läckage AC pump, Sliten drivrem, Mindre oljeläckage, Ojämn tomgång, Dieselfukt framkant motor
Bromsköld ligger på skivan HF
Lackskada motorhuv, Mindre repa motorhuv, Mindre repa framdörr vänster, Mindre repa vänster bakskärm, Mindre repa vänster bakdörr, repa höger framskärm, mindre buckla höger framskärm, Mindre repor baklucka, Vänster bakljus, småsprickor, Vänster bakljus kondens, Övre bromsljus, småsprickor, Spår efter tidigare dekor, Flertal repor, Fåtal lackskador, Höger bakljus kondens
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram, Klädsel ytligt slitage fram vänster, Spår av tidigare utrustning
8 mm
8 mm
8 mm
7 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
VERKSTADSINREDNING_DESCRIPTION
7199585