Hyundai i10
1.2
“A Hyundai i10 from 2015 with petrol-engine. Standard equipped”
Stenskott vindruta i synfält, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Några fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7200749