T5 2.0 TDI
“A Volkswagen Transporter from 2015 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and workshop fittings.”
Startmotor missljud
Bromsbelägg fram, slitna, , Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Servicelampa lyser, Kupéfläkt, missljud, Styrled vänster yttre, glapp
Karosskada höger tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekorFlertal karosskador runtom bil
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
ALKOLAS_DESCRIPTION
VERKSTADSINREDNING_DESCRIPTION
7202441