Volvo V70
II D5, Summum
“Volvo V70 with a strong diesel-engine with 205hp. Equipped with among other fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until March next year.”
Torkararm bak ligger ur position, Strålkastarehöger, vänster spricka, Xenonlampa, fel färg
Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Centrumkåpa till extradäck saknas, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Equipment packages: Summum
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
7200283