Volvo V70
II 2.4D, Kinetic
“A Volvo V70 from 2009 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Bilen är inte provkörd p.g.a, fel däck för årstiden
Elhiss höger fram, kärvar, Elhiss vänster fram, kärvar, Spricka vindruta i synfält, Bilen är sänkt med sänkningssats, AC ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Spricka i grill, Karosskada vänster framskärm, Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Fåtal rostangrepp, bucklor och lackskador, Flertal stenskott och repor, Fel färg halvljus, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel ytligt slitage, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd smutsigt
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: Kinetic
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7199775