Volvo V50
D2, Classic
“A Volvo V50 from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until May next year.”
Multirem sliten, Motor skakar mer än normalt vid start samt vibrerar mer än normalt vid tomgång
Styrled vänster/höger yttre, glapp
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Stötfångare bak reflex skadad, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
4 mm
3 mm
3 mm
6 mm
5 mm
7 mm
7 mm
Equipment packages: Classic
LASTSKYDD_LASTNAT_DESCRIPTION
7200401