Toyota Hilux
2.5 D-4D 4WD
“A Toyota Hilux from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar and four-wheel drive.”
Pixelfel på display till alkolås, Gasdämpare till bakluckan försämrad funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Ytrost tak, Ytrost vänster insteg fram, Lackskada vänster insteg fram, Ytrost vänster bakskärm, Ytrost vänster tröskel, Ytrost vänster insteg bak, Mindre buckla stötfångare bak, Ytrost höger bakskärm, Ytrost höger tröskel, Ytrost baklucka, Bucklor baklucka, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Panel insida baklucka, lös fastsättning, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Innertak, repor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp är sliten, Innertak, smutsigt, Spår av tidigare utrustning.Överdragsklädsel sliten, Oljud från radio enhet
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
9 mm
8 mm
9 mm
ALKOLAS_DESCRIPTION
7199555