Skoda Praktik
1.2 TDI
āA Skoda Praktik from 2011 with diesel-engine. Standard equippedā
Servicelampa lyser
Lackskada pƄ stƶtfƄngare fram, Lackskada motorhuv, Lackskada framdƶrr vƤnster, Lackskada vƤnster insteg fram, Repa vƤnster bakskƤrm, Lackskada vƤnster bakdƶrr, Lackskada stƶtfƄngare bak, Lackskada hƶger bakskƤrm, Repa hƶger bakdƶrr, Flertal stenskott hƶger framdƶrr, flertal stenskott hƶger framskƤrm, SpƄr efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dƶrruppslag och repor, lackskada baklucka
Sliten inredning, InvƤndigt flertal repor, flƤckar och mƤrken
2 mm
2 mm
2 mm
2 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
MotorvƤrmare
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
7203049