Skoda Fabia
1.0 TSI 5dr
“A Skoda Fabia from 2021 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Spricka vindruta i synfält
Skada på stötfångaren fram, Gummilist skadad vänster framdörr, Bakruta repor, Karosskada höger sidospegel, Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag, Flertal repor och stenskott, Plastkåpa under bil skadad, Skrapade fälgar till extradäck
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7200685