Saab 9-3
1.8t SportSedan, Linear
“A Saab 9-3 from 2004 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Spolarvätskebehållare, Lock skadat/saknas, Oljeläckage, Slår i växel när man växlar från P till D
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram och bak rostskadade, bör bytas
Nyckel/ar, skadad, Krängningshämmare fram glappn båda sidor, Skyddsplåt vid avgassystem, fastsättning lös, Avgassystem, nät flexiböj skadat/fransar, Avgassystem bristfällig fastsättning, Missljud hjullager Fram, Missljud framvagn ej lokaliserat, Missljud bakvagn ej lokaliserat, Styrled vänster yttre, glapp, Höger framdörr måste låsa och låsas upp inifrån Kylare skadad
Karosskada vänster sidospegel, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Gummilist skadad , Gummilist skadad höger bakdörr, Vänster bakljus, småsprickor, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Plastkåpa under bil saknas, Vänster backspegel glas sitter löst Olika fälgar sitter på bil, Flertal karosskador, Dubb saknas på vinterdäck, Däckpar fram, snedslitna, Däckpar bak, snedslitna, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram höger, Klädsel skadad fram vänster.Insynsskydd medföljer ej
4 mm
0 mm
2 mm
0 mm
Equipment packages: Linear
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
7199705