Renault Kangoo
Express II Z.E. Skåp, Friköpt batteri
“A Renault Kangoo from 2013 with modern Electric engine. Standard equipped”
Ej provkörd p.g.a, körförbud 2 FÄRDBROMS BROMSKRAFTFÖRDELNING (1.2.1) BAK BROMSVERKAN OJÄMN 2 BRÄNSLESYSTEM (6.1.3,8.4.1) BAK VÄNSTER LÄCKAGE
Bromsverkan bak, ojämn
Torkarblad utslitna fram, Bränsleläckage till extra värmare vänster bak
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador
Trasiga inredningsdetaljer
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
Equipment packages: Friköpt batteri
7202887