Peugeot Partner
1.6 BlueHDI Skåp, Verkstadsinredning
“A Peugeot Partner from 2016 with diesel-engine. Equipped with among other towbar and workshop fittings.”
Spricka vindruta i synfält, Backsensor ur funktion, Missljud från AC, Styrservo missljudPixelfel mediaskärm
Lackskada på stötfångare fram, Gummilist skadad vänster framdörr, Bucklor baklucka, Karosskada stötfångare fram, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag och repor.Några lackskador, några rostangrepp.Ingrodd smuts i lacken
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av tidigare utrustning
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Equipment packages: Verkstadsinredning
VERKSTADSINREDNING_DESCRIPTION
7202481