Peugeot Boxer
2.2 HDI Skåp
“A Peugeot Boxer from 2015 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and workshop fittings.”
Bromsskivor fram och bak är slitna
Hjulvibrationer, Fläkt fungerar endast på högsta läge, Nyckel skadad
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Några rostangrepp
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
7 mm
5 mm
6 mm
5 mm
VERKSTADSINREDNING_DESCRIPTION
7203041