Nissan Qashqai
1.6
“A Nissan Qashqai from 2010 with petrol-engine. Equipped with for instance panorama roof. The car does not need to be inspected until March next year.”
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Dimljus höger fram skada
Skada på stötfångaren fram, Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Mindre röklukt i kupe, Växelspaksknopp är sliten, Ratten är sliten
7 mm
5 mm
7 mm
5 mm
4 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Panoramatak
PANORAMATAK_DESCRIPTION
7203201