Nissan NV200
1.5 dCi Skåp
“A Nissan NV200 from 2014 with diesel-engine. Standard equipped”
Sliten drivrem, Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Oljeläckage
Radiokod saknas, Servicelampa lyser
Stenskott vindruta utanför synfält, Tanklock, skadat höger bakskärm, Linjepassning höger bakdörr, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger bakdörr, Flertal stenskott, bucklor, lackskador, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Smutsig inredning i bagage, Växelspaksknopp är sliten, Sliten inredning, Klädsel smutsig fram, Klädsel smutsig fram
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
14" Aluminium rim
7202209