Mercedes Vito
Tourer 116 CDI W640
āA Mercedes Vito from 2017 with diesel-engine. Standard equippedā
MotorvƤrmaruttag skadat
Skada pƄ stƶtfƄngaren fram, Skada pƄ stƶtfƄngaren bak, Skada hƶger bakskƤrm, DƄlig linjepassning hƶger bakskƤrm, Skada stƶtfƄngare fram, Flertal rostangrepp, FƄtal bucklor, dƶrruppslag, stenskott, repor och lackskador, Ett sommarhjul saknar fƤlg, DƤckpar extradƤck, snedslitna
FƄtal mƤrken, repor och flƤckar bagageutrymme , Inredningsdetalj Ƥr trasig, KlƤdsel ytligt Slitage fram hƶger, Innertak, smutsigt, SpƄr av tidigare utrustning.Insynsskydd medfƶljer ej Flera av luftregleringsmunstyckena Ƥr trasiga
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
6 mm
3 mm
6 mm
6 mm
AUX-ingƄng
Eldriven skjutdƶrr hƶger
ELDRIVEN_SKJUTDORR_HOGER_DESCRIPTION
Elektronisk fƶnsterhiss fram
Elektroniskt stƤllbara sidospeglar
FarthƄllare
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
MotorvƤrmare
RattvƤxel/paddlar
Knappar, placerade pƄ ratten, fƶr manuell vƤxling vid automatlƄda
Automatisk pƄ och avstƤngning av motor vid exempelvis trafikljus
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
USB-ingƄng
Luftkonditionering utan mƶjlighet till automatisk temperaturinstƤllning
7201541