Mercedes Vito
114 CDI W640
“A Mercedes Vito from 2018 with automatic and diesel-engine. Standard equipped”
Motorlampan lyser, Skramlande ljud i motorrum
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Övre bromsljus, ur funktionVarnar för fel på adblue systemet
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Skramlande ljud från inrednings detaljer vid tomgång och låg hastighet
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Metal rim
7202365