Iveco Daily
35 2.3 HPT Volymskåp
“A Iveco Daily from 2014 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater. The car does not need to be inspected until January next year.”
Vinande ljud i motorrum. Differential läckage
Ratt står snett, Bilen drar snett.Utrustad med bakgavellyft, fungerar bra att fälla upp men man får hjälpa till när den ska ner
Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Flertal stenskott, Fåtal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekorPositionsljusen på taket, kondens båda sidor.Plastdetalj saknas vid förardörr
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
3 mm
5 mm
3 mm
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7201785