Hyundai i20
1.2
“A Hyundai i20 from 2016 with petrol-engine. Standard equipped”
Flertal bucklor/dörruppslag och repor, Parkeringssensor bak lackskada, Fåtal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Vänster bakljus kondens, Skrapade fälgar till extradäck, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd går ej att montera
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7200667