Honda Civic
1.8 5dr
āA Honda Civic from 2007 with petrol-engine. Standard equippedā
Karosskada hƶger bakdƶrr, FƄtal lackskador, stenskott, dƶrruppslag och repor, FƤlgar pƄ bilen kantstƶtta
InvƤndigt nƄgra repor, flƤckar och mƤrken, Insynsskydd medfƶljer ej
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
ElinfƤllbara speglar
Speglar som fƤlls in automatiskt nƤr bilen lƄses eller manuellt via knapp
FjƤrrlƄs
Mƶjliggƶr att du pƄ distans kan lƄsa och lƄsa upp bilen
KlimatanlƤggning
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pƄ vatten
USB-ingƄng
AUX-ingƄng
Elektronisk fƶnsterhiss fram
FarthƄllare
StolsvƤrme fram
Olika nivƄer av vƤrme i stolarna fram som stƤlls in via en knapp
7202671