Connect 1.5 EcoBlue, LĂĄng
“A Ford Transit from 2023 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, assist system, towbar and workshop fittings. The car does not need to be inspected until December next year.”
Spricka vindruta utanför synfält
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, skada, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: LĂĄng
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
LastbĂĄgar
LASTBAGAR_DESCRIPTION
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
VERKSTADSINREDNING_DESCRIPTION
7200715