Ford Ranger
2.2 TDCi 4WD, XLT
“A Ford Ranger from 2014 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Halvljus vänster ur funktion, Halvljus höger ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Missljud hjullager Bak, Styrled vänster/höger yttre, glapp
Spricka i bakljus höger sida, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Sidoluckor på skåp går ej att få upp, Dubb saknas på vinterdäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj fram saknas, Ratten är sliten, Spår av tidigare utrustning
6 mm
5 mm
7 mm
4 mm
Equipment packages: XLT
ALKOLAS_DESCRIPTION
7201497