Fiat Punto
1.4 Natural Power 5dr
“A Fiat Punto from 2015 with petrol/biogas-engine. Equipped with for instance rear camera. Newly inspected and do not need to be inspected until March next year.”
Oljeläckage
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram och bak rostskadade, Missljud framvagn när man svänger åt båda hållen
Höger elspegel ur funktion, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Kupéfläkten funkar endast på högsta läget (4:an
Flertal stenskott, dörruppslag, repor, lackskador och rostangrepp, Skrapade fälgar till extradäck, Olika fabrikat på extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd trasigt, Spår av tidigare utrustning
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Eco-Friendly car
A greener choice.
All Eco-Friendly cars meet at least one of the following requirements:
The car is an Eco-Friendly car
7202287