Citroen Berlingo Skåp
Berlingo 1.6 BlueHDi Skåp
“A Citroen Berlingo Skåp from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. The car does not need to be inspected until February next year.”
Spricka vindruta utanför synfält, Backsensor ur funktion, Bromsljus, höger ur funktion, Bromsljus, vänster ur funktion
Stenskott vindruta i synfält, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Karosskada höger tröskel, Glasruta höger saknas/skadad, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott och repor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Ratten är sliten, Klädsel ytligt slitage fram vänster
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7197675