BMW 5-serien
530xi Sedan, E60
“BMW 5-serien with a powerful engine with 258hp. Equipped with among other towbar and four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until May next year.”
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Strålkastarglas mattat
Några stenskott, dörruppslag och repor, Bucklor baklucka
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
1 mm
2 mm
1 mm
Färddator
FARDDATOR_DESCRIPTION
7200929