BMW 1-serien
118i 5dr, E87
“A BMW 1-serien from 2006 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until February next year.”
Missljud vid inbromsning
Servicelampa lyser, Varnar för lampfel, Bakrutespolare ur funktion, Höger xenonlampa börjar bli dålig, Tanklucka, lock skadad
Vindruta sliten, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj fram saknas
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7203773