Audi TT
1.8T Roadster
“Audi TT convertible with a strong petrol-engine with 179hp. Standard equipped”
Plast detalj i motorrum skadad, Oljeläckage, Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-05-25 Brister: 2 FÄRDBROMS BROMSKRAFTFÖRDELNING (1.2.1) ANDRA AXELN PÅ FORDONET BROMSVERKAN OJÄMN
Elhiss vänster fram, kärvar, Elhiss höger fram, kärvar, Instrumentpanel pixelfel, Cab ur funktion, Baklucka går ej att öppna
Flertal lackskador, rostangrepp och bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7199237