Audi Q5
2.0 TDI quattro, Reparationsobjekt
“Audi Q5 with a strong diesel-engine with 177hp. Equipped with among other towbar and four-wheel drive. Do not need to be inspected until December 2025.”
Ej provkörd pga adblue varningslampa, Läckage från främre del motor
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Servicelampa lyser, Påfyllning Adbluelampan lyser
Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Insynsskydd medföljer ej
2 mm
2 mm
0 mm
3 mm
Equipment packages: Reparationsobjekt
Infällbar dragkrok
7197693