Audi A4
2.0 TDI Avant
“A Audi A4 from 2009 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other GPS and towbar.”
Oljenivålampa lyser, Isoleringsmatta under huv skadad. Vibrationer i drivlinan, Spår av skadedjur i motorutrymmet, Motorhuvsspak fungerar ej
Bromsbelägg bak, utslitna, Parkeringsbroms ur funktion
Upprullningsdon till bilbälte bak höger, ur funktion, Vänster elspegel kärvar, Varnar för lampfel, Servicelampa lyser, Strålkastarspolning ur funktion, Vindrutespolare ur funktion, Strålkastarglas vänster, slitet, Baklucka låser sig av sig själv vid stängning, Parkeringsbroms ur funktion.Handikappanpassad gaspedal
Rostigt underrede, Spricka i grill, Spricka i vindruta, Stenskott vindruta utanför synfält, Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Bristfällig fastsättning vänster sidospegel, Karossskada framdörr vänster, Ytrost vänster tröskel, Sidospegel höger, kondens i blinkersglas, Karosskada höger sidospegel, Vänster bakljus kondens, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Plastkåpa under bil skadad, Plastkåpa under motor skadad, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 2 extradäck, Torrsprickor i 3 däck
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Invändigt några repor, fläckar och märken, Kraftig odör, Några lösa/skadade inredningsdetaljer, Repa på inredningsdetalj bak, Smutsig inredning i bagage, Ratten är sliten, Inredningsdetalj fram saknas, Klädsel ytligt slitage fram vänster, Innertak, smutsigt, Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej Spår av mögel på bälten bak
3 mm
3 mm
3 mm
2 mm
6 mm
8 mm
6 mm
7 mm
GPS_DESCRIPTION
LASTBAGAR_DESCRIPTION
7198785