“The Volkswagen Touran 1.4 TGI EcoFuel 2014 is a practical and spacious family car with environmentally friendly gas and petrol operation that provides low consumption and low operating costs. Flexible interior with plenty of space for passengers and luggage makes it perfect for everyday life, work and weekend adventures. Stable driving experience and smart solutions create a comfortable and functional car for those who want economy and flexibility in one package.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Touran ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
11 663 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Niewielki wyciek oleju
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela pasażera, nieprawidłowa funkcja
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka plam rdzy, odpryski, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Ślady poprzednich dekoracji. Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Tapicerka uszkodzona z tyłu. Ślady poprzedniego wyposażenia. Zniszczone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdrapane felgi do opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7265765
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.