Certyfikat Plus
“The Volkswagen Tiguan 1.4 TSI eHybrid 2024 is a modern and efficient SUV hybrid with low consumption and smooth driving in the city and on longer trips. A spacious cabin and generous luggage make it practical for both everyday life and leisure. With advanced technology, high comfort and improved energy efficiency, it is a smart choice for those who want to combine function with driving pleasure.”
Certyfikat Plus
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Maksymalny przebieg 120 000 kilometrów
Stan nadwozia i wnętrza ocenia się na lepszy niż normalny
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Tiguan ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
6 650 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
17" Alumiiniumvelg
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
18" Alumiiniumvelg
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Elegance GPS
Libisemisvastane
Automaatpidurdus
Tahavaatekaamera
Bluetooth
Elektrilised peeglid
Kiirusepiirang
Kauglukk
GPS
Raadio
Vihmaandur
Istmete soojendus ees
Adaptiivne püsikiiruse hoidja
Aktiivne parkimisabi
Libisemisvastane
Juhiabisüsteem
Automaatne hoidmine
Pimedate kohtade detektorid
Elektriline tagaluuk
Taga-elektriaknad
Esi-elektriaknad
Elektriliselt kokkuklapitavad tahavaatepeeglid
Hoiatus sõidurajalt kõrvalekaldumise eest
Tõmmatav veokonks
Isofix tagumine
Kliimaseadmed
Korvi valgus
Matrix LED valgusfoorid
Võtmeta uste avamine
Võtmeta sisenemissüsteem
Tagumised parkimisandurid
Esimesed parkimisandurid
Roolisoojendus
Rooliseadmed/käepidemed
Integratsioon nutitelefoniga
Väljalülitatav sõitja turvapadi
USB sisend
Lihtne avamine/sulgemine
Udostępnij
7262343
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.