Volkswagen Tiguan

1.4 TSI
2011/216 960 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Wiodąca oferta z VATem
5 500 SEK
Wiodąca oferta w euro520 EUR
Cena w salonie samochodowym65 000 SEK

12 sty, 09:21

Volkswagen Tiguan SUV z 2011 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. Łańcuch rozrządu wymieniony przy przebiegu 20146 km.

Ta strona Volkswagen Tiguan ma następujące specyfikacje:

2011

21 696 mile szwedzkie

Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wyciek oleju. Rozrusznik czasami zawiesza się na krótko podczas uruchamiania silnika

Potrzebne działania

Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan

Hałas tylnej osi nie został zlokalizowany. Uszkodzony mieszek przedniego lewego wału napędowego. Klosz reflektora lewy, zużyty. Klosz reflektora prawy, zużyty. Dostępny zewnętrzny Bluetooth, USB. Nie testowano. Jeden nadajnik zdalnego sterowania niesprawny, próbowano wymienić baterię

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie lewego lusterka bocznego. Nieprawidłowe ustawienie tylnego zderzaka. Rysa na kloszu kierunkowskazu. Lewe tylne światło, drobne pęknięcia. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach, wgnieceń, zarysowań i uszkodzeń lakieru. Kilka ognisk rdzy. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Podczas jazdy z tyłu słychać sporadyczny stukot

Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Ekran chroniący prywatność, uszkodzony. Zarysowania elementów wnętrza bagażnika, uszkodzona tapicerka z przodu po prawej stronie. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Zabrudzona tapicerka z przodu

    4 mmCheckFilledIcon

    3 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

  • 5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

  • Liczba poprzednich właścicieli22
  • Numer rejestracyjnyBAT782
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2010
  • Odczyt licznika216 960 km

  • Numer podwoziaWVGZZZ5NZBW040926
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku549 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,0 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)185 g/km

Svedala

Svetsaregatan 2

23351 Svedala