“Volkswagen Tiguan SUV z 2011 roku z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. Łańcuch rozrządu wymieniony przy przebiegu 20146 km.”
Ta strona Volkswagen Tiguan ma następujące specyfikacje:
2011
21 696 mile szwedzkie
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Wyciek oleju. Rozrusznik czasami zawiesza się na krótko podczas uruchamiania silnika
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Hałas tylnej osi nie został zlokalizowany. Uszkodzony mieszek przedniego lewego wału napędowego. Klosz reflektora lewy, zużyty. Klosz reflektora prawy, zużyty. Dostępny zewnętrzny Bluetooth, USB. Nie testowano. Jeden nadajnik zdalnego sterowania niesprawny, próbowano wymienić baterię
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie lewego lusterka bocznego. Nieprawidłowe ustawienie tylnego zderzaka. Rysa na kloszu kierunkowskazu. Lewe tylne światło, drobne pęknięcia. Prawe tylne światło, drobne pęknięcia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach, wgnieceń, zarysowań i uszkodzeń lakieru. Kilka ognisk rdzy. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Podczas jazdy z tyłu słychać sporadyczny stukot
Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Ekran chroniący prywatność, uszkodzony. Zarysowania elementów wnętrza bagażnika, uszkodzona tapicerka z przodu po prawej stronie. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Zabrudzona tapicerka z przodu
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7265854