Volkswagen Polo

1.2 TSI 5dr
2017/157 190 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
55 000 SEK
Wiodąca oferta w euro5 110 EUR
Z kredytem samochodowym od469 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 sty, 17:28

Stała cena
Stała cena z VATem
99 000 SEK
Z kredytem samochodowym od843 SEK / miesiąc
Stała cena w euro9 200 EUR
Cena w salonie samochodowym110 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

11 sty, 17:24

Najważniejsze informacje

The Volkswagen Polo 1.2 TSI 2017 is an easy-to-drive and fuel-efficient small car that is perfect for everyday commuting and city driving. Smooth handling and compact size make it easy to maneuver and park, while the spacious cabin for its class provides comfort for both driver and passengers. Modern technology and low consumption make it a practical and economical choice.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

15 719 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Małe pęknięcia lewego/prawego tylnego światła

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zużyta przednia szyba. Kilka wgnieceń i uszkodzeń lakieru. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Uszkodzony lewy próg nadwozia

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ekran prywatności nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyOEM515
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2016
  • Odczyt licznika157 190 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ6RZHY029689
  • Moc silnika (benzyna)90 KM (66 kW)
  • Maksymalna masa ładunku425 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,7 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)109 g/km

Obiekt

Arboga

Adres:

Besiktningsgatan 2

73248 Arboga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt