Volkswagen Passat

1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi, GTE Executive Business
2018/172 550 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
88 500 SEK
Wiodąca oferta w euro8 230 EUR
Z kredytem samochodowym od754 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym176 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

11 sty, 17:52

Najważniejsze informacje

Volkswagen Passat GTE Sports Combi z 2018 roku to praktyczny i wydajny hatchback hybrydowy typu plug-in, który łączy niskie zużycie paliwa z dobrymi osiągami. Przestronne wnętrze i duży bagażnik sprawiają, że idealnie nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na dłuższe podróże, a nowoczesne technologie i komfort jazdy potęgują doznania.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

17 255 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Hałas z otwierania/zamykania klapy bagażnika

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Zniszczona przednia szyba. Kilka plam rdzy i uszkodzeń lakieru. Wbity brud w lakier

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Brak uwag.

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

GTE Executive Business

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyYOK747
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2017
  • Odczyt licznika172 550 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3CZJE020136
  • Moc silnika (benzyna)156 KM (115 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)116 KM (85 kW)
  • Maksymalna masa ładunku0 kg
  • Zasięg NEDC50 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt