Certyfikowany
“This well-equipped ID.4 is an electric car that offers a quiet and responsive driving experience with modern technology and smart features. It combines spacious comfort with a stylish design that makes every journey both easy and inspiring. Newly inspected and does not need to be inspected until December next year.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen ID.4 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
7 226 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zamek zdalny, jeden z kluczyków jest zepsuty
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zawieszenie, osłona portu ładowania uszkodzona
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica jest zużyta
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
8 mm
9 mm
8 mm
19" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
2 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Komfort Plus Assistans Plus
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Kamera 360
Autohamowanie
Adaptacyjny tempomat
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wejście USB
Pakiet Assistance Plus
Pompa ciepła
Pakiet Komfort Plus
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Udostępnij
7265315
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.