“The 2011 Volkswagen Golf VI GTI 2.0 TSI is a classic sporty hatchback with a lively and responsive engine that makes every ride fun. The GTI feel with sharp steering, sporty comfort and timeless design is suitable for both everyday life and weekend adventures. A spacious cabin and smart luggage space make it practical, while performance and style make it an engaging choice for those who want both function and driving pleasure.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
22 843 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Wyciek płynu chłodzącego. Wyciek oleju. Uszkodzona plastikowa część w komorze silnika. Luźne mocowanie maty izolacyjnej pod maską
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz fotela pasażera, niesprawny. Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Uszkodzona plastikowa osłona silnika. Pęknięcie na przedniej szybie w polu widzenia. Luźny przedni lewy/prawy wahacz, włączona kontrolka układu monitorowania ciśnienia w oponach
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka plam rdzy, odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brakuje części wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak szpilek w oponach zimowych. Brak zaślepki. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Otarcia na felgach koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
17" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
5 mm
3 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Dynaudio excite
Antypoślizgowy
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wspomaganie parkowania
Alarmy antykradzieżowe
Reflektory biksenonowe
Udostępnij
7266156
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.