Volkswagen Golf

VI GTI 2.0 TSI 5dr
2011/228 430 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
41 000 SEK
Wiodąca oferta w euro3 810 EUR
Z kredytem samochodowym od350 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym85 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

11 sty, 17:26

Najważniejsze informacje

The 2011 Volkswagen Golf VI GTI 2.0 TSI is a classic sporty hatchback with a lively and responsive engine that makes every ride fun. The GTI feel with sharp steering, sporty comfort and timeless design is suitable for both everyday life and weekend adventures. A spacious cabin and smart luggage space make it practical, while performance and style make it an engaging choice for those who want both function and driving pleasure.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2011

Rok modelowy

22 843 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka silnika. Wyciek płynu chłodzącego. Wyciek oleju. Uszkodzona plastikowa część w komorze silnika. Luźne mocowanie maty izolacyjnej pod maską

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zwijacz fotela pasażera, niesprawny. Zwijacz fotela kierowcy, niesprawny. Uszkodzona plastikowa osłona silnika. Pęknięcie na przedniej szybie w polu widzenia. Luźny przedni lewy/prawy wahacz, włączona kontrolka układu monitorowania ciśnienia w oponach

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kilka plam rdzy, odprysków kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brakuje części wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak szpilek w oponach zimowych. Brak zaślepki. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Otarcia na felgach koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Dynaudio excite

  • Wspomaganie parkowania

  • Alarmy antykradzieżowe

  • Reflektory biksenonowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli12
  • Numer rejestracyjnyLFS388
  • Rok modelowy2011
  • Miesiąc produkcjimarzec 2011
  • Odczyt licznika228 430 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ1KZBW262317
  • Moc silnika (benzyna)211 KM (155 kW)
  • Maksymalna masa ładunku476 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,4 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)173 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt