“The 2013 Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI is a practical and fuel-efficient estate car with 105 horsepower and a manual transmission. It offers a balanced driving experience, perfect for both daily commutes and longer trips. This model is an excellent choice for those looking for a reliable and spacious car with good fuel economy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
27 092 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mata izolacyjna pod maską uszkodzona. Skraplacz odpryskuje od kamienia
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2026-02-02 Brister: 2 PARKERINGSBROMS BROMSVERKAN (1.4) VÄNSTER VÄNSTER UR FUNKTION
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Wycieraczka tylnej szyby nie działa. Samochód ściąga na bok
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy, uszkodzenia lakieru, odpryski kamieni, odpryski na drzwiach i rysy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Uszkodzony tylny zderzak
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczone szczegóły wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak szpilek w oponach zimowych. Uszkodzenie lakieru na feldze koła zapasowego. Para opon zapasowych, zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
2 mm
4 mm
2 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7266024
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.