“A Volkswagen Crafter van from 2021 with automatic and riverengine. Equipped with e.g. GPS and rear camera. The car does not need to be inspected until November next year.”
Ta strona Volkswagen Crafter ma następujące specyfikacje:
1 943 mile szwedzkie
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkanBromsverkan bra
Kilka odprysków, uszkodzeń lakieru, odprysków na drzwiach i zarysowań. Ślady wcześniejszych dekoracji
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Elementy wykończenia wnętrza są uszkodzone
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7264422