Volkswagen Caddy

Caddy Maxi 1.4 TGI
2017/54 140 km/Metan/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
44 000 SEK
Wiodąca oferta w euro4 090 EUR
Z kredytem samochodowym od375 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

13 jaan, 11:25

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy Maxi from 2017 with a gas engine. Equipped with, among other things, a reversing camera and a towbar.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

5 414 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Spryskiwacz tylnej szyby nie działa, kierownica jest trochę krzywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzony tylny zderzak. Zaparowanie lewego tylnego światła. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Ślady poprzednich dekoracji. Kilka uszkodzeń lakieru. Zaparowanie prawego tylnego światła. Woda kapie z drzwi kierowcy podczas mycia

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. Ślady poprzedniego sprzętu

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 6 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyJGK502
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjimai 2016
  • Odczyt licznika54 140 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZ2KZHX001463
  • Moc silnika (gaz)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku340 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)6,4 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)115 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt