Volkswagen Caddy

2.0 Ecofuel Maxi Skåp
2012/204 280 km/Metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym60 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 09:40

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy Refrigerated van from 2012 with a gas engine. Equipped with, among other things, a towbar. Recently serviced and inspected, does not need to be inspected until February next year.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

20 428 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka silnika. Odbarwiony glikol, nie zmieszany z olejem

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zużyte soczewki reflektorów

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski kamieni, wgniecenia i rysy. Kilka plam rdzy, uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Gumowe listwy w tylnych drzwiach, uszkodzone

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kierownica jest zużyta. Tapicerka brudna. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Sprzęt mocujący

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyABR115
  • Rok modelowy2012
  • Miesiąc produkcjilistopad 2011
  • Odczyt licznika204 280 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZ2KZCX070377
  • Moc silnika (gaz)109 KM (80 kW)
  • Maksymalna masa ładunku445 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)8,7 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)156 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt