“A Volkswagen Caddy van from 2015 with gasengine. Equipped with e.g. tow bar.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
6 941 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgotny olej. Czasami silnik pracuje nierównomiernie na biegu jałowym
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Hałas przed pojazdem nie jest zlokalizowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na przednim zderzaku. Kierunkowskazy na lewym przednim błotniku są zaparowane, Hałas podczas otwierania lewych przednich drzwi. Uszkodzenie karoserii na prawym progu. Kierunkowskazy na prawym przednim błotniku są zaparowane, Zaparowanie lewego tylnego światła. Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Drobne uszkodzenia lakieru, Drobna rdza, Brak plastikowej osłony pod silnikiem. Otwór w prawym progu
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Kierownica jest zużyta. Elementy wnętrza uszkodzone, tapicerka z przodu po lewej stronie
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
9 mm
7 mm
9 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
6 mm
3 mm
5 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Grzałki silnika
Tylne czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
AC
Udostępnij
7265193
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.