Volkswagen Caddy

2.0 Ecofuel Maxi Skåp
2015/69 410 km/Metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
30 000 SEK
Wiodąca oferta w euro2 800 EUR
Z kredytem samochodowym od256 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym120 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 11:10

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy van from 2015 with gasengine. Equipped with e.g. tow bar.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

6 941 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgotny olej. Czasami silnik pracuje nierównomiernie na biegu jałowym

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas przed pojazdem nie jest zlokalizowany

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na przednim zderzaku. Kierunkowskazy na lewym przednim błotniku są zaparowane, Hałas podczas otwierania lewych przednich drzwi. Uszkodzenie karoserii na prawym progu. Kierunkowskazy na prawym przednim błotniku są zaparowane, Zaparowanie lewego tylnego światła. Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań. Drobne uszkodzenia lakieru, Drobna rdza, Brak plastikowej osłony pod silnikiem. Otwór w prawym progu

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Kierownica jest zużyta. Elementy wnętrza uszkodzone, tapicerka z przodu po lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    9 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon9 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 3 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyJFM595
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjilistopad 2014
  • Odczyt licznika69 410 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZ2KZFX063562
  • Moc silnika (gaz)109 KM (80 kW)
  • Maksymalna masa ładunku455 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)8,7 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)156 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt