“A Volkswagen Caddy van from 2020 with gasengine. Equipped with, among others, rear camera and tow bar.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
4 624 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Niewłaściwe mocowanie przedniego zderzaka. Wgniecenie maski. Zużyta przednia szyba. Odpryski od kamieni na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzenie tylnego zderzaka, Liczne uszkodzenia lakieru i wgniecenia/pęknięcia w drzwiach, Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Przestrzeń ładunkowa, kilka otarć, plam i wgnieceń. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Jedno koło zimowe bez kolców wśród kół letnich
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Różne marki opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Kamera Drag
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7265711
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.