Volkswagen Caddy

1.4 TGI Maxi Skåp, Kamera Drag
2020/46 240 km/Metan/Manualna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
38 000 SEK
Wiodąca oferta w euro3 540 EUR
Z kredytem samochodowym od323 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym150 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 11:05

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy van from 2020 with gasengine. Equipped with, among others, rear camera and tow bar.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

4 624 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Niewłaściwe mocowanie przedniego zderzaka. Wgniecenie maski. Zużyta przednia szyba. Odpryski od kamieni na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzenie tylnego zderzaka, Liczne uszkodzenia lakieru i wgniecenia/pęknięcia w drzwiach, Ślady poprzednich dekoracji

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Przestrzeń ładunkowa, kilka otarć, plam i wgnieceń. Kilka luźnych/uszkodzonych elementów wnętrza. Jedno koło zimowe bez kolców wśród kół letnich

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Różne marki opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon8 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Kamera Drag

  • blokady alkoholowe

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyMUH41W
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjilipiec 2020
  • Odczyt licznika46 240 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZ2KZLX125192
  • Moc silnika (gaz)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku627 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)7,2 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)129 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt