Certyfikowany
“Vuoden 2022 Nissan LEAF sähkömoottorilla. Hyvin varusteltu, mm. peruutuskameralla, avaimettomalla käynnistysjärjestelmällä ja mukautuvalla vakionopeudensäätimellä. Autoa ei tarvitse katsastaa ennen ensi vuoden syyskuuta ja se on hiljattain huollettu.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan LEAF ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 117 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kiveniskemä tuulilasissa näkökentässä. Jonkin verran lommoja, korivaurioita ja maalivaurioita. Oikean etulokasuojan huono kohdistus
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Joitakin löysiä/vaurioituneita sisätilojen yksityiskohtia
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Auton vanteissa on vanteet. Pari vararenkaita, kuluneet vinottain. Eri merkkisiä vararenkaita
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Peltilevy vanteen
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
16" Alumiinivanne
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Mukautuva vakionopeudensäädin
Liukueste
Liukumaton
Automaattijarrutus
AUX-tulo
Peruutuskamera
Bluetooth
Kuolleen kulman ilmaisimet
Takapaneelin sähköikkunat
Etuikkunat, sähkötoimiset
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Sähköpeilit
Kaistavahti lub Kaistalta poistumisen varoitus
Kaukolukko
Isofix-istuin takana
Ilmastointi
Avaimeton sisäänpääsyjärjestelmä
Takaosan pysäköintianturit
Pysäköintianturit edessä
Ajastimella varustettu pysäköintilämmitin
Radio
Ohjauspyörän lämmitys
Sadetunnistin
Etuistuinten lämmitys
Takaistuimen lämmitys
Matkustajan irrotettava turvatyyny
USB-tulo
360-kamera
Udostępnij
7265987
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.