Certyfikowany
“This LEAF offers a quiet and smooth electric drive that makes everyday life both easy and economical. It combines modern design with safe comfort and smart technology that makes every journey enjoyable. The car does not need to be inspected until September next year.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Nissan LEAF ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
5 857 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Flertal lackskador. Stötfångarfäste höger bak skadat
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Några lösa/skadade inredningsdetaljer. Repa på ratt, Klädsel smutsig fram. Dörrpanel vänster bak skada
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Skrapade fälgar till extradäck, Däckpar extradäck, snedslitna
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Felge aus Blech
2 mm
4 mm
2 mm
3 mm
16" Aluminium-Felge
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Acenta 360-kamera
AC
Adaptiver Geschwindigkeitsregler
Anti-Ladungs-System
Traktionskontrolle
Autobremsen
AUX-Eingang
Rückfahrkamera
Bluetooth
Toter-Winkel-Detektoren
Lift hinten
Elektrische Hebebühne vorne
Elektrisch anklappbare Außenspiegel
Elektrische Spiegel
Datei-Änderungswarngerät
Ferngesteuertes Schloss
Isofix hinten
LED-Scheinwerfer
Schlüsselloses Zugangssystem
Hintere Parksensoren
Parksensoren vorne
Radio
Lenkradheizung
Regensensor
Sitzheizung vorne
Sitzheizung hinten
Auslösbarer Beifahrer-Airbag
USB-Eingang
360-Kamera
Udostępnij
7265986
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.