“This KIA Sportage with petrol/electric engine offers a fast and quiet driving experience with good response. It is well equipped with GPS, rear view camera, assistance system, towbar and four-wheel drive that makes the car flexible in many situations. The cabin is modern and spacious with smart features. A car that combines power, comfort and usability.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona KIA Sportage ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
9 368 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Napęd działa prawidłowo, ale zasięg jest nieznacznie ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak książki serwisowej
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zużyta przednia szyba. Pęknięcie w lewym tylnym świetle. Pęknięcie w prawym tylnym świetle. Kilka ognisk rdzy. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczone szczegóły wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
2 mm
4 mm
2 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Wyjmowany hak holowniczy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Udostępnij
7264931
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.