KIA Sportage

PHEV AWD, Action
2022/50 060 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
180 500 SEK
Wiodąca oferta w euro16 800 EUR
Z kredytem samochodowym od1 538 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym350 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 10:45

Najważniejsze informacje

KIA Sportage SUV with a strong petrol/electric engine of 265hp. Richly equipped with, among other things, GPS, reversing camera, assistance system, towbar and four-wheel drive. Newly inspected and does not need to be inspected until November 2027.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona KIA Sportage ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

5 006 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning. Rostkant bromsskivor fram

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kierownica jest trochę krzywa

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Niewielkie uszkodzenie lakieru

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Action

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyMSB01H
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2022
  • Odczyt licznika50 060 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaU5YPV81HDNL050909
  • Moc silnika (benzyna)180 KM (132 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)91 KM (67 kW)
  • Maksymalna masa ładunku465 kg
  • Zakres WLTP70 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt