“This Picanto is an easy-to-drive and agile car that makes everyday journeys both easy and enjoyable. It combines compact design with comfortable comfort and smart technology that makes every trip inspiring. The car does not need to be inspected until May next year.”
Ta strona KIA Picanto ma następujące specyfikacje:
3 567 mile szwedzkie
Kierownica jest trochę krzywa
Drobne uszkodzenie lakieru. Prawa strona samochodu częściowo ponownie polakierowana
Kilka rys wewnątrz. Tapicerka brudna. Ekran prywatności nie jest dołączony
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
14" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
4 mm
4 mm
Navi Backkamera
7244317